X Piknik Muzyczny "STACJA NIEBO"

Kategoria: Wydarzenia 2019

W niedzielę odpustową, 14 lipca 2019 r. odbył się X Piknik Muzyczny "STACJA NIEBO" pod hasłem "Sercem bliżej nieba".

Piknik rozpoczął się o godz. 17.00. Zabawy w trakcie jublieuszowej edycji prowadzili Wodzireje Ledniccy. Na scenie wystąpiła scholka dziecięca "Armia Pana" działająca przy naszej parafii oraz zespoł "Sezon na Czereśnie". Na zakończenie, tradycyjnie już odbyło się uwielbienie, które poprowadził ks. Artur Mularz, nasz były wikary, który wraz z ks. Piotrem Osińskim był pomysłodawcą organizacji "STACJI NIEBO". 

W trakcie pikniku nie zabrakło podziękowań dla sponsorów, dzięki którym możliwa była organizacja "STACJI NIEBO" oraz Księdza Proboszcza, Księdza Marcina, który był głównym organizatorem i byłych Wikarych, którzy zajmowali się "STACJĄ NIEBO" w poprzednich latach. 

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację "STACJI NIEBO", szczególnie Księdzu Marcinowi z naszą młodzieżą. Podziękowania kierujemy również do wszystkich parafian i gości, którzy wzięli udział we wspólnej zabawie i modlitwie.

 

 

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej w Szynwałdzie

33-158 Szynwałd 1
woj. małopolskie
tel. 14 6742 012
e-mail: szynwald@diecezja.tarnow.pl

Rachunek bankowy

PKO BP S.A. Oddział w Dąbrowie Tarnowskiej
13 1020 4955 0000 7402 0091 4374

Kancelaria parafialna

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do soboty po porannej mszy świętej, oraz w środy i w piątki po wieczornej mszy świętej.

W sprawach przedmałżeńskich prosimy zgłaszać się w środy po wieczornej mszy świętej.

W wyjątkowych sprawach kancelaria czynna o każdej porze.

Msze święte

Niedziele i uroczystości: 6.30, 7.45 – na Świniogórze, 9.00, 11.00, 16.00

Dni powszednie: poniedziałek – sobota 7.00

Środa, piątek 18.00 (17.00 - czas zimowy)