Ogłoszenia parafialne - 07.11.2021

Środa - wspomnienie Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,

Czwartek - wspomnienie Św. Marcina z Tours, biskupa,

Piątek - wspomnienie Św. Jozafata, biskupa i męczennika,

Sobota - wspomnienie Św. Benedykta Jana Mateusza Izaaka i Krystyna, męczenników.

2. Jeszcze jutro będziemy wypominać naszych zmarłych rano 15 min. przed Mszą Św., a po południu pół godz. przed Eucharystią. W dalszym ciągu wypominki listopadowe będą w środy i piątki przed Mszą Św. wieczorną i tak do końca listopada, natomiast wypominki roczne będą w niedziele przed Mszami Św. o godz. 9.00 i o godz. 11.00.

3. Zapraszamy do wzięcia udziału w gminnych uroczystościach Narodowego Święta Niepodległości w Pogórskiej Woli. Msza Św. w intencji Ojczyzny i o zdrowie dla mieszkańców Gminy Skrzyszów będzie w czwartek o godz. 11.00 w kościele w Pogórskiej Woli. Następnie przed Szkołą Podstawową będzie miała miejsce Lekcja Pieśni Patriotycznych oraz odbędzie się Sztafeta Niepodległościowa. Szczegóły na plakatach.

4. W Narodowe Święto Niepodległości - 11 listopada o godz. 17.00 - w naszej świątyni odbędzie się Koncert VIVAT POLONIA w wykonaniu Dziewczęcego Chóru Katedralnego PUELLAE ORANTES. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym Patriotycznym Wydarzeniu.

5. Przyszła niedziela to Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym - jest to także Światowy Dzień Ubogich.

6. Składka z przyszłej niedzieli będzie na inwestycje parafialne.

7. Odeszli do wieczności śp. Stanisław Stańczyk i śp. Sylwester Jop - polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu.

8. „Bóg zapłać” za sprzątanie świątyni. Prosimy dalej Parafian z nr 95 – 97.

9. Jest możliwość przyjęcia 3 szczepionki przeciw Covid 19 i przeciw grypie dla osób powyżej 65 roku życia. Informacje i zapisy w Ośrodku Zdrowia w Szynwałdzie.

10. Intencje mszy św. dostępne na tablicach ogłoszeń przy kościele.