Ogłoszenia parafialne - 12.12.2021

12.12.2021 - III Niedziela Adwentu

1. „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary na cele inwestycyjne Parafii.

Poniedziałek - wspomnienie Św. Łucji, dziewicy i męczennicy,

Wtorek - wspomnienie Św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.

3. III Tydzień Adwentu to Okresowe Dni Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin. Módlmy się w tym czasie za nasze rodziny, za rodziców oczekujących potomstwa, za młodych przygotowujących się do małżeństwa.

4. Od czwartku rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus poprzedzającą zbliżające się Święta Bożego Narodzenia - będziemy ją odmawiać po Roratach, a w niedzielę po sumie.

5. Odeszła do wieczności śp. Maria Plebanek /termin pogrzebu jeszcze nie został ustalony/ - polecajmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu.

6. „Bóg zapłać” za sprzątanie świątyni. Prosimy w dalszym ciągu Parafian z nr 126 – 146 /20 nr-ów, bo ubieramy choinki i robimy szopkę/.

7. W przyszłą niedzielę młodzież będzie sprzedawać przygotowane przez siebie pierniki i zbierać drobne ofiary na zimowisko - „Bóg zapłać”.

8. Zakład Usług Kominiarskich informuje, że od jutra do czwartku będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe.

9. Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie zaprasza do wzięcia udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym w przyszłą niedzielę w godz. 11.00 do 17.00 na parkingu przed Szkołą Podstawową nr 1 w Skrzyszowie. Będzie istniała możliwość degustacji świątecznych potraw i zakupu stroików, przygotowanych przez Stowarzyszenia i Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Skrzyszów. W trakcie Jarmarku prowadzona będzie zbiórka na dokończenie budowy Hospicjum Via Spei.