Ogłoszenia parafialne - 06.02.2022

06.02.2022 - V Niedziela Zwykła

Czwartek - wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy,

Piątek - wspomnienie dowolne Najświętszej Maryi Panny z Lourdes; jest to Światowy Dzień Chorego - okazja do modlitwy i wsparcia wszystkich naszych braci i sióstr chorych i cierpiących. Specjalne Nabożeństwo będzie jednak dopiero w czasie zbliżających się Misji Świętych.

2. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele inwestycyjne parafii.

3. Odeszli do wieczności śp. Krystyna Stawarz i śp. Stanisław Hetman /pogrzeb śp. Stanisława będzie dzisiaj o godz. 13.30/ - polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu.

4. „Bóg zapłać” za sprzątanie świątyni. Prosimy w dalszym ciągu Parafian z nr 197 – 206.

5. Zbliżamy się powoli do Wielkiego Postu, a na początku tego okresu liturgicznego przeżyjemy w naszej wspólnocie Święte Misje Parafialne. Będą one w dniach od 12 do 18 marca /od soboty do piątku/. Módlmy się o dobre przygotowanie i przeżycie tego świętego czasu, aby przyniósł on wiele korzyści duchowych w naszym życiu religijnym.

6. Dyrekcja naszej szkoły informuje, że rozpoczynają się zapisy dzieci do klas I i do oddziałów przedszkolnych na nowy rok szkolny: klasy I od jutra do 4 marca, a oddziały przedszkolne od przyszłego poniedziałku do 4 marca. Informacje na tablicy ogłoszeń lub w sekretariacie szkoły.

7. Intencje mszy św. dostępne na tablicach ogłoszeń przy kościele.