Ogłoszenia parafialne - 17.04.2022

17.04.2022 - Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

 

1. „Bóg zapłać” za ofiary z ubiegłej niedzieli - Niedzieli Palmowej - przeznaczone na inwestycje parafialne i na Seminarium Duchowne. Składka wyniosła: 12 981 zł; ofiary indywidualne w kopertach: 1 250 zł; dziękuję za bezpośrednie wpłaty na bankowe konto parafialne.


2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych - Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy Św. jak w niedziele z tym, że nie będzie Mszy Św. po południu o godz. 16.00. Jest to czas na świąteczne spotkania rodzinne i na odwiedziny, do czego serdecznie zachęcamy.


3. Jutro będziemy wspierać modlitwą i ofiarą Uniwersytet Papieski Św. Jana Pawła II w Krakowie, którego wydziałem jest nasze Tarnowskie Seminarium Duchowne, a także Katolicki Uniwersytet Lubelski. Jutrzejsza składka będzie przeznaczona na ten cel.


4. Dziękuję wszystkim za pobożny udział w Triduum Paschalnym; dziękuję wszystkim za zaangażowanie, aby to nasze największe święto wypadło jak najbardziej okazale i pięknie. Dziękujemy za liczne życzenia. Chcemy odwzajemnić się życząc Wam i waszym bliskim i wszystkim gościom, którzy przybyli do naszej Parafii na święto, aby Pan Jezus Zmartwychwstały darzył Was wszelką pomyślnością, Błogosławieństwem i wszelkimi potrzebnymi darami, a zwłaszcza pokojem. Wszystkiego Dobrego.

 

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej w Szynwałdzie

33-158 Szynwałd 1
woj. małopolskie
tel. 14 6742 012
e-mail: szynwald@diecezja.tarnow.pl

Rachunek bankowy

PKO BP S.A. Oddział w Dąbrowie Tarnowskiej
13 1020 4955 0000 7402 0091 4374

Kancelaria parafialna

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do soboty po porannej mszy świętej, oraz w środy i w piątki po wieczornej mszy świętej.

W sprawach przedmałżeńskich prosimy zgłaszać się w środy po wieczornej mszy świętej.

W wyjątkowych sprawach kancelaria czynna o każdej porze.

Msze święte

Niedziele i uroczystości: 6.30, 7.45 – na Świniogórze, 9.00, 11.00, 16.00

Dni powszednie: poniedziałek – sobota 7.00

Środa, piątek 18.00 (17.00 - czas zimowy)