Ogłoszenia parafialne - 17.04.2022

17.04.2022 - Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

1. „Bóg zapłać” za ofiary z ubiegłej niedzieli - Niedzieli Palmowej - przeznaczone na inwestycje parafialne i na Seminarium Duchowne. Składka wyniosła: 12 981 zł; ofiary indywidualne w kopertach: 1 250 zł; dziękuję za bezpośrednie wpłaty na bankowe konto parafialne.

2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych - Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy Św. jak w niedziele z tym, że nie będzie Mszy Św. po południu o godz. 16.00. Jest to czas na świąteczne spotkania rodzinne i na odwiedziny, do czego serdecznie zachęcamy.

3. Jutro będziemy wspierać modlitwą i ofiarą Uniwersytet Papieski Św. Jana Pawła II w Krakowie, którego wydziałem jest nasze Tarnowskie Seminarium Duchowne, a także Katolicki Uniwersytet Lubelski. Jutrzejsza składka będzie przeznaczona na ten cel.

4. Dziękuję wszystkim za pobożny udział w Triduum Paschalnym; dziękuję wszystkim za zaangażowanie, aby to nasze największe święto wypadło jak najbardziej okazale i pięknie. Dziękujemy za liczne życzenia. Chcemy odwzajemnić się życząc Wam i waszym bliskim i wszystkim gościom, którzy przybyli do naszej Parafii na święto, aby Pan Jezus Zmartwychwstały darzył Was wszelką pomyślnością, Błogosławieństwem i wszelkimi potrzebnymi darami, a zwłaszcza pokojem. Wszystkiego Dobrego.