Ogłoszenia parafialne - 24.07.2022

24.07.2022 - XVII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj błogosławieństwo dla kierowców i ich pojazdów mechanicznych, a także dla wszystkich podróżujących, z okazji liturgicznego wspomnienia Św. Krzysztofa. Za chwilę będzie specjalna modlitwa do Św. Krzysztofa, a później indywidualne błogosławieństwo przy bramie kościelnej.

Poniedziałek - Święto Św. Jakuba, Apostoła oraz wspomnienie Św. Krzysztofa, patrona podróżujących,

Wtorek - wspomnienie Św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny,

Piątek - wspomnienie Św. Marii, Marty i Łazarza.

3. „Bóg zapłać” za sprzątanie świątyni. Prosimy w dalszym ciągu Parafian z nr 432 - 434.

4. Wojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie prowadzi nabór do Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej. Działanie i obecność Wojska Polskiego to ważny aspekt obronny dla każdego regionu, przekładający się na umocnienie potencjału obronnego Polski. Istotne jest więc, aby zgłaszali się kandydaci spośród lokalnej społeczności. Szczegółowe informacje w tej sprawie są zamieszczone na tablicach ogłoszeń.

5. Mobilne Centrum Diagnostyki organizuje badania pod kątem: osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli oraz zakwaszenia organizmu. Badania szczegółowe zalecane po przejściu Covid 19. Badania odbędą się w Ambulansie Diagnostycznym w poniedziałek, 1 sierpnia, o godz. 18.00 na parkingu. Szczegóły na plakatach i ulotkach w przedsionku kościoła.

6. Intencje mszy św. dostępne na tablicach ogłoszeń przy kościele.