Ogłoszenia parafialne - 25.09.2022

Środa - wspomnienie Św. Wacława, męczennika,

Czwartek - Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,

Piątek - wspomnienie Św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła,

Sobota - wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.

2. Od soboty rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. W dni powszednie będą o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 15.30. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach w kościele lub do odmawiania Różańca przy kapliczkach lub rodzinnie w domach.

3. W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 w kaplicy Msza Św. z Nowenną do Matki Bożej Dobrej Rady, a po południu o godz. 17.15 Różaniec w połączeniu z modlitwami za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

4. W przyszłą niedzielę rano po Mszy Św. będzie zmiana tajemnic różańcowych.

5. „Bóg zapłać” za sprzątanie świątyni. Prosimy w dalszym ciągu Parafian z nr 19 – 25B.

6. W środę po Mszy Św. wieczornej zapraszamy dzieci z klas III wraz z rodzicami na spotkanie przygotowawcze do I Spowiedzi i I Komunii Św.

7. Chłopięcy Chór Katedralny PUERI CANTORES TARNOVIENSES ogłasza nabór dla chłopców z klasy III szkoły podstawowej. Szczegóły na tablicy.

8. Ks. Biskup zarządził wybory do nowych Parafialnych Rad Duszpasterskich - przez trzy tygodnie możemy do puszki w przedsionku kościoła wrzucać kartki z nazwiskami kandydatów. Serdecznie zachęcamy do czynnego udziału.

9. Intencje mszy św. dostępne na tablicach ogłoszeń przy kościele.