Ogłoszenia parafialne - 09.10.2022

09.10.2022 - XXVIII Niedziela Zwykła

1. „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary przeznaczone na cele inwestycyjne.

Czwartek - wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana,

Sobota - wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.

3. W czwartek, 13 października, przypada rocznica - dzień zakończenia Objawień Fatimskich. Różaniec o godz. 17.15 odmówimy w połączeniu z procesją wokół świątyni z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Prosimy o przyniesienie świec i lampionów. W razie niepogody nabożeństwo odbędzie się w świątyni - serdecznie zapraszamy.

4. W piątek, 14 października, przypada Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela - szczególna okazja do modlitwy za nauczycieli, wychowawców, pedagogów i katechetów, tak żyjących jak i zmarłych.

5. Przyszła niedziela to tradycyjny już XXII Dzień Papieski. Młodzież po Mszach Św. będzie zbierać drobne ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia jako pomoc dla biednej uczącej się młodzieży.

6. „Bóg zapłać” za sprzątanie świątyni
. Prosimy dalej Parafian z nr 31B - 40A.

7. W sobotę, 15 października, o godz. 19.00 Grupa Apostolska z Zalasowej z Ks. Bartłomiejem Wilkoszem będzie odprawiać Różaniec w Kaplicy Matki Bożej Dobrej Rady na Ś. Górce - zapraszamy do wspólnej modlitwy

8. W sobotę zakończymy zgłaszanie kandydatów do nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Zostanie utworzona lista i ona będzie wywieszona w przyszłą niedzielę. Z tej listy wybierzemy nową Radę w niedzielę, 23 października, czyli za dwa tygodnie.

9. Intencje mszy św. dostępne na tablicach ogłoszeń przy kościele.