Ogłoszenia parafialne - 23.10.2022

23.10.2022 - XXX Niedziela Zwykła

Piątek - Święto Św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów

2. W sobotę będzie Spowiedź Św. przed Uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym: rano od godz. 7.30 do godz. 8.30, a po południu od godz. 17.00 do godz. 18.00 i po Mszy Świętej do godz. 19.00.

3. W przyszłą niedzielę na sumie małe dzieci z klas I do III przedstawią inscenizację ku czci wszystkich świętych. Prosimy dzieci o przyjście w strojach świętych lub aniołków - serdecznie zapraszamy.

4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i miesiąc listopad poświęcony szczególnej modlitwie za zmarłych. Zachęcamy do składania wypominków - tradycyjnie będą wypominki roczne i listopadowe. „Bóg zapłać” za troskę o mogiły naszych zmarłych i o cmentarz.

5. Grupa Młodzieżowa z naszej parafii będzie sprzątać zapomniane i opuszczone groby na naszym cmentarzu parafialnym. Młodzi oferują również pomoc przy sprzątaniu grobów osobom, które nie są w stanie lub nie mogą sami ich posprzątać. Zainteresowani taką pomocą mogą zgłaszać to do zakrystii.

6. Młodzież będzie także rozprowadzać znicze na groby naszych bliskich zmarłych - od jutra po Mszy Św. wieczornej. Zachęcamy do kupowania zniczy u naszych młodych, którzy zbierają sobie drobne ofiary na zimowisko.

7. Zachęcamy dzisiaj do głosowania na kandydatów do nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Skład będzie przedstawiony w przyszłą niedzielę.
8. Odeszli do wieczności śp. Edward Szatko /pogrzeb jutro o godz. 15.00/ i śp. Anna Szponder /pogrzeb jutro o godz. 13.00/ - polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu.

9. „Bóg zapłać” za sprzątanie świątyni. Prosimy dalej Parafian z nr 46A – 51.

10. Intencje mszy św. dostępne na tablicach ogłoszeń przy kościele.