Ogłoszenia parafialne - 30.10.2022

30.10.2022 - XXXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj w nocy nastąpiła zmiana czasu z letniego na zimowy. Przypomnę, że od tej pory aż do wiosennej zmiany czasu, Msze Św. wieczorne w dni powszednie będą o godz. 17.00; rano bez zmian.

2. Jutro ostatnie Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16.15, a potem Msza Św.

3. We wtorek, 1 listopada, przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. do południa jak w niedzielę; po południu o godz. 13.30 będą Nieszpory Żałobne, a potem procesja na cmentarz z modlitwami za zmarłych. Po procesji o godz. 14.30 będzie na cmentarzu Uroczysta Msza Święta za wszystkich zmarłych parafian.

4. Zarówno w Uroczystość Wszystkich Świętych jak i w Dzień Zaduszny będzie prowadzona zbiórka do puszek przy bramach cmentarza na potrzeby naszego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

5. Odszedł od nas do wieczności śp. Andrzej Chrostek, który służył w naszej wspólnocie jako grabarz - polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu.

6. „Bóg zapłać” za sprzątanie świątyni. Prosimy dalej Parafian z nr 52 – 58.

7. W Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 21.00 na cmentarzu Grupa Młodzieżowa poprowadzi Różaniec za zmarłych - zapraszamy.

8. W wyniku wyborów parafian ukonstytuowała się nowa Parafialna Rada Duszpasterska w składzie:
• z urzędu: Ks. Józef Michalski, Ks. Krzysztof Franczak, S. M. Dorota Olszówka,
• z nominacji proboszcza: P. Ludwik Chrostek, P. Bartłomiej Mącior, P. Ewelina Wójtowicz,
• z wyboru parafian: P. Marek Krakowski, P. Paweł Grzyb, P. Paweł Szczęch, P. Michał Tokarski, P. Mirosław Niemiec, P. Wiesław Wawrzon.

Dziękujemy starej radzie za 5-letnią kadencję, a członkom nowej rady gratulujemy. Pierwsze spotkanie będzie w drugim tygodniu listopada - ogłosimy za tydzień.

9. Intencje mszy św. dostępne na tablicach ogłoszeń przy kościele.