Ogłoszenia parafialne - 07.05.2023

07.05.2023 - V Niedziela Wielkanocna

1. Przeżywamy dzisiaj w naszej Wspólnocie Parafialnej Uroczystość I Komunii Świętej dzieci z klas III - polecajmy dzieci i ich bliskich szczególnej Bożej Opiece.

2. Dla dzieci I – komunijnych cały tydzień to wielkie święto, czyli tzw. Biały Tydzień. Na Nabożeństwa Majowe i Mszę Św. serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z klas III wraz z rodzicami.

Poniedziałek - Uroczystość Św. Stanisława ze Szczepanowa, Biskupa i Męczennika, Patrona Polski i Diecezji Tarnowskiej.

4. W sobotę, 13 maja, wypada rocznica rozpoczęcia Objawień Fatimskich. O godz. 17.15 będzie Nabożeństwo Fatimskie - procesja wokół świątyni z Figurą Matki Boskiej Fatimskiej i Różańcem - w połączeniu z Nabożeństwem Majowym i Mszą Świętą. Prosimy o zabranie świec i lampionów - serdecznie zapraszamy. Gdyby była niesprzyjająca pogoda, to całe nabożeństwo odbędzie się w kościele.

5. W przyszłą niedzielę na sumie będzie Rocznica przyjęcia I Komunii Świętej dzieci z klas IV. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na inwestycje Parafii.

6. W przyszłą niedzielę, 14 maja, o godz. 17.00 będzie uroczysta majówka pod Grotą koło Sióstr Zakonnych połączona z koncertem maryjnym w wykonaniu zespołu muzycznego - wszystkich serdecznie zapraszamy.

7. „Bóg zapłać” za sprzątanie świątyni, zwłaszcza rodzicom dzieci I – komunijnych. Prosimy w dalszym ciągu Parafian z nr 275 – 284.

8. Pani Sołtys informuje, że II rata podatku rolnego będzie pobierana w dniu 15 maja, czyli w przyszły poniedziałek, w godz. 8.00 – 13.00 w Remizie OSP Szynwałd.

Intencje Mszy Św. poza Parafią – 8-14.05.2023

Ks. Marek Kluz - + Franciszka Robaka od sąsiadów z nr 93A (greg.)
Ks. Dariusz Stankiewicz - + Ireny Jop (greg.)
Ks. Witalij Cybulski - + Kazimierza Szatko od rodziny Strojny (greg.)
Ks. Józef Lipiecki - + Jana Rycyka od rodziny Karczmarczyków (greg.)
Ks. Piotr Rypulak - + Teresy Kloch od Patrycji
Ks. Grzegorz Radzisz - + Kazimierza Plebanka od Beaty i Tomasza Bańdurów z dziećmi

Ks. Marek Kluz - + Franciszka Robaka od Zarządu Koła Emerytów i Rencistów ZK w Tarnowie (greg.)
Ks. Dariusz Stankiewicz - + Ireny Jop (greg.)
Ks. Witalij Cybulski - + Kazimierza Szatko od rodziny Rdzaków (greg.)
Ks. Józef Lipiecki - + Jana Rycyka od rodziny Kotaś (greg.)
Ks. Piotr Rypulak - + Teresy Kloch od Pauliny Kloch
Ks. Grzegorz Radzisz - + Kazimierza Plebanka od Barbary i Stanisława Hetmanów z Łęgu Tarnowskiego

Ks. Marek Kluz - + Franciszka Robaka od bratanicy Barbary Sacha z rodziną (greg. - koniec)
Ks. Dariusz Stankiewicz - + Ireny Jop (greg. - koniec)
Ks. Witalij Cybulski - + Kazimierza Szatko od rodziny Dudów (greg. - koniec)
Ks. Józef Lipiecki - + Jana Rycyka od Ewy i Piotra Boda z nr 433G (greg. - koniec)
Ks. Piotr Rypulak - + Teresy Kloch od Pauliny Kloch
Ks. Grzegorz Radzisz - + Kazimierza Plebanka od Pracowników Ośrodka Zdrowia w Szynwałdzie

Ks. Marek Kluz - + Franciszka Robaka od Kazimierza Robaka z rodziną
Ks. Dariusz Stankiewicz - + Stanisława Chrostka od Dyrekcji i Pracowników Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie
Ks. Witalij Cybulski - + Kazimierza Szatko od rodziny Szatków z nr 23A

Ks. Marek Kluz - + Franciszka Robaka od Anety Jarosz z rodziną
Ks. Dariusz Stankiewicz - + Stanisława Chrostka od rodziny Zegarów z nr 426
Ks. Witalij Cybulski - + Kazimierza Szatko od Joanny i Marcina Czopek z Łowiczek
Ks. Piotr Rypulak - + Teresy Kloch od pewnej rodziny
Ks. Grzegorz Radzisz - + Kazimierza Plebanka od Małgorzaty i Władysława Mąciorów

Ks. Marek Kluz - + Franciszka Robaka od Marii Czarnik z dziećmi
Ks. Dariusz Stankiewicz - + Stanisława Chrostka od Stowarzyszenia MÓJ SZYNWAŁD
Ks. Witalij Cybulski - + Kazimierza Szatko od Zofii i Romana Chrupków
Ks. Piotr Rypulak - + Teresy Kloch od pewnej rodziny
Ks. Grzegorz Radzisz - + Kazimierza Plebanka od Marii i Janusza Polańskich

Ks. Marek Kluz - + Franciszka Robaka od Teresy Kloch z rodziną
Ks. Dariusz Stankiewicz - + Stanisława Chrostka od Klubu Seniora POGODNY KLUBIK
Ks. Witalij Cybulski - + Kazimierza Szatko od Stanisławy i Tadeusza Tryba z rodziną
Ks. Józef Lipiecki - + Jana Rycyka od Właścicieli i Pracowników Firmy ANKO
Ks. Piotr Rypulak - + Teresy Kloch od pewnej rodziny.
Ks. Grzegorz Radzisz - + Kazimierza Plebanka od Zofii i Józefa Sarad